Workshop

WKSP 19.3. 2016 A4Drahí priatelia, srdečne vás pozývame na workshop s Majstrom Yangom v septembri v Trnave.

Pozvánka

Milí priatelia,

ďakujeme všetkým vám, ktorí ste sa zúčastnili medzinárodného workshopu Yogy a Qigongu s čínskym Majstrom Zhen Hua Yangom s názvom AKO RYBA VO VODE v Trnave 27. a 28. apríla. Workshop sa uskutočnil v rámci Majstrovho európskeho turné Kodaň-Amsterdam-Hamburg-Trnava-Budapešť a v spolupráci s mestom Trnava. Účinné spojenie čínskeho TaiChi, Qigongu, kaligrafie a indickej jogy na ľudí silne zapôsobilo, rovnako ako očarujúca osobnosť Majstra Yanga.

Skvelá, uvoľnená, priateľská atmosféra; príjemní ľudia, ktorí prišli vedome pracovať na svojom fyzickom aj mentálnom zdraví; spokojné úsmevy; hudobný podmaz so špecifickou frekvenciou umocňujúci účinky cvičenia; chutné, farebné, zdravé jedlo; tričká na pamiatku; nezabudnuteľné zážitky, nové priateľstvá, takmer hmatateľná spokojnosť na oboch stranách……..To všetko zafungovalo priam magicky a trnavský workshop bol kvalitou prípravy, množstvom a spokojnosťou ľudí a celkovým hladkým priebehom podľa vyjadrenia tímu Majstra Yanga najúspešnejším spomedzi ostatných európskych workshopov.

Malá Trnava a najmä účastníci historicky prvého workshopu Majstra Yanga na Slovensku sa tak môžu tešiť z prvenstva medzi takými európskymi metropolami, akými sú Kodaň, Hamburg a Amsterdam. Workshop by nikdy nebol tým, čím bol bez trpezlivých a profesionálnych členov usporiadateľského tímu, najmä Martiny Zaťkovej a Lucky Huberovej, ktorým patrí veľká vďaka.

Na workshope nás svojou krátkou, hoci väčšinou ľudí nepozorovanou prítomnosťou poctil aj primátor mesta Trnavy Peter Bročka.

Záznam z workshopu natočený trnavskou televíziou si môžete pozrieť TU:
Ďalšie videá a FOTOGALÉRIU nájdete v sekcii Galéria / Média.

Majster Yang bol natoľko spokojný, že sa väčšinu času nádherne usmieval, čo sa uňho v takejto miere bežne nevidí. Ako bonus sa navyše podelil o drahocenné praktické informácie z čínskej medicíny, vrátane niektorých akupunktúrnych bodov a liečivej terapie diétou, čo nebýva pravidlom.

Najväčšiu radosť nám však spôsobila informácia, ktorú sme sa dozvedeli hneď po workshope: MAJSTER YANG PRÍDE ZNOVU na Slovensko! A to už je čo povedať, pretože v jednom roku sa nezvykne vracať na to isté miesto. V septembri tak budeme mať možnosť tešiť sa z prítomnosti Majstra Yanga a znovu cvičiť v jeho energetickom poli. TEŠÍME SA NA VÁS!